Техніка Б/В - Побуттехсервіс - Ремонт побутової техніки у Дніпрі - UNREGISTERED VERSION

Професійний ремонт побутової техніки від ФОП Червонець О.А. та ФОП Червонець Л.О.
Пошук
Перейти к контенту

Главное меню:

Техніка Б/В


Майстерня купує, продає побутову техніку.


Продаж

У нас Ви можете придбати техніку, що була у використанні. Вся техніка після капітального ремонту, всі основні комплектуючі замінені: насос (насос), водонагрівач (тен), щітки ел. двигуна, ремінь і т.д.
Вартість такої техніки в кілька разів нижча за ринкову, а якість при цьому знаходиться на одному рівні з новою. На всю техніку, придбану у нас, надається гарантія від 1 до 6 місяців. Доставка та встановлення не входять у вартість агрегату.Скупка

Нами на регулярній основі здійснюється скуповування вживаної побутової техніки.
Ми нерідко співпрацюємо з організаціями, які хочуть позбавитися техніки, яка використовувалася для виставкових демонстрацій або офісних «кімнат відпочинку». Приватним особам співпраця з нами може бути вкрай вигідною у разі термінового переїзду або оновлення домашньої техніки.


Ми виплачуємо гроші, як правило, у день звернення до нас. Скупка побутової техніки також здійснюється зазвичай у терміновому порядку.


Умови скуповування вживаної побутової техніки:


Ми не є ломбардом – тому безглуздо пропонувати нам побутову техніку із наміром, пізніше викупити її назад. Все куплене нами обладнання дуже швидко розподіляється напрацьованими каналами: на утилізацію переробним компаніям, для подальшого використання громадським організаціям або компаніям, які потребують подібної техніки для внутрішніх цілей.
Однак у нас є й переваги перед ломбардами: ми купуємо техніку навіть із різними дефектами, а не лише ту, яка візуально не відрізняється від нової. Зрозуміло, це позначиться на ціні, яку ми заплатимо, але не відмовимося від угоди. Не має значення наявність упаковки або термін експлуатації.


Інформація за телефоном 097-626-59-36 Леонід


 
 
Довіряйте ремонт побутової техніки професіоналам
Назад к содержимому | Назад к главному меню