Про нас - Побуттехсервіс - Ремонт побутової техніки у Дніпрі - UNREGISTERED VERSION

Професійний ремонт побутової техніки від ФОП Червонець О.А. та ФОП Червонець Л.О.
Пошук
Перейти к контенту

Главное меню:

Про нас

  Ми не єдині, ми надійні.Ми офіційно зареєстровані та маємо право вести підприємницьку діяльність, що дозволяє нам надавати послуги та підписувати інші документи фінансової звітності. Працюємо за спрощеною системою оподаткування (Єдиний податок, 1 група).

Доволі часто, багато компаній із сфери побутових послуг, не зареєстровані офіційно та надають свої послуги з ремонту побутової техніки – не зовсім законно. При цьому багато хто з них не має навіть офісу. Звичайно, це не означає, що вони можуть вводити в оману або дурити клієнтів, але ви повинні розуміти всі ризики, коли віддаєте комусь свою техніку і гроші без оформлення договору і підписання документів.

Ми працюємо лише з видачею всіх необхідних документів.
Оскільки наша діяльність оформлена офіційно у податковій, нам необхідно оформлювати юридично наші послуги для надання звітності до податкової інспекції. Для клієнтів така форма взаємодії дуже корисна, зручна і безпечна, тому що захищає від обману. У договорі чи квитанції докладно прописані правила надання послуги, обов'язки та відповідальність сторін.


  
Мета

Наша головна мета – максимальне задоволення клієнтів якістю, швидкістю та вартістю виконаних робіт.


 Принцип роботи

Наш принцип – чесність. Виконуючи ремонт, майстер не завжди має можливість усунути неполадку на місці, такими є ремонт електронного модуля, заміна підшипників, ремонт двигуна та ін., у такому випадку знімається деталь або вузол, що потребує ремонту. При цьому клієнт, в обов'язковому порядку, розписується на знятій запчастині, тим самим виключаючи факт заміни, що є дуже важливим фактором у довірі між клієнтом і майстром.


  Поради

Протягом чи після ремонту майстер забезпечує клієнта додатковою інформацією. Тобто, дає поради щодо покращення умов роботи використовуваної Вами побутової техніки, ґрунтуючись на багаторічний досвід.


Ми не єдині, ми надійні

 
 
Довіряйте ремонт побутової техніки професіоналам
Назад к содержимому | Назад к главному меню